Przejdź do treści
LISTY BIEGŁYCH SĄDowych KATOWICE

Instytut Ekspertyz Ekonomicznych

Lista biegłych sądowych Katowice

Instytut Ekspertyz Ekonomicznych Sp. z o.o.Aleja Wojciecha Korfantego 51/5340-160 Katowice

+48728370556

biuro@iee.katowice.pl

1. Ekonomia
IEE – uzyskaj wycenę ekspertyzy biegłego sądowego z zakresu ekonomii
Brożek Andrzej – dr inż.
Ciemała Barbara – mgr
Dłużniewski Paweł – mgr
Grabowski Artur – dr
Jeż Radosław – dr
Suchecka Dominika – mgr
Swaczyna Tomasz – mgr

2. Górnictwo, geologia, hydrogeologia, sejsmologia
IEE – uzyskaj wycenę ekspertyzy biegłego sądowego z zakresu Górnictwa
Baradziej Marcin – mgr
Bojarski Piotr – mgr inż.
Buchwald Piotr – dr inż.
Gara Lucjan – mgr inż.
Kędzierski Przemysław – dr inż.
Korzeń Wiesław – mgr inż.
Kurzeja Joanna – dr inż.
Leparska Mirosława – mgr
Litwa Piotr – dr inż.
Migdał Jerzy – mgr inż.
Mirek Adam – dr inż.
Mucha Witold – mgr
Patyńska Renata – dr inż.
Pawlik Józef – mgr inż.
Pituła Jerzy – mgr inż.
Podolski Robert – mgr inż.
Pomykoł Maciej – dr inż.
Pyzio Tadeusz – mgr inż.
Rogulski Krzysztof – mgr inż.
Stec Krystyna – dr hab. inż.
Strzałkowski Piotr – prof. dr hab. inż.
Szafulera Katarzyna – dr inż.
Szurgacz Dawid – dr hab. inż.
Szymocha Stanisław – mgr inż.
Tkocz Waldemar – mgr inż.
Trenczek Stanisław – dr hab. inż.

3. Księgowość, finanse, marketing
IEE – uzyskaj wycenę ekspertyzy biegłego sądowego z zakresu Księgowości
Antonik Anna – mgr inż.
Bablok Andrzej – mgr inż.
Banek Dorota – mgr
Białas Piotr – mgr
Bielecki Łukasz – dr
Błaszczyk Zbigniew – mgr inż.
Borowiec Mariusz
Brożek Andrzej – dr inż.
Buchta Andrzej – mgr
Capanda-Cieśla Lucyna – mgr
Carska Kinga – mgr
Choroszyńska Teresa – mgr
Cichorska Joanna – dr n. ekonom.
Ciemała Barbara – mgr
Cyran Jerzy – mgr
Czekała Monika – mgr inż.
Ditmer Anna – mgr
Dobrzycki Waldemar – mgr
Dziunik-Płóciennik Małgorzata mgr
Fiałkowska Antonina – mgr
Flor Ewa – mgr
Frey Rafał – mgr
Fuks Jan – dr n. ekonom.
Galbarczyk Joanna – mgr
Gałuszka Jolanta – dr
Gara Jadwiga – mgr
Giermański Robert – mgr
Głębowicz Bolesław – mgr
Głowinkowski Jarosław – mgr
Godzic Ewa – mgr
Gołaszczyk Henryk – mgr inż.
Handel Beata – mgr
Jaromin Jarosław – mgr
Jelonek Andrzej – mgr inż.
Kamiński Mieczysław – mgr inż.
Karwecka Barbara – mgr
Kołodziejczyk Piotr – mgr
Konowalczuk Jan – dr inż.
Korfanty Marcin – mgr
Kościsz Adam – mgr inż.
Kowalski Jacek – dr n. ekonom.
Kozub-Skalska Sonia – mgr
Krząpa Iwona – mgr
Kubanek Krystian – mgr
Kubarek Iwona – mgr
Kubiak Stanisław – inż.
Kubiec Iwona – mgr
Kucia Grzegorz – mgr
Kudelski Piotr – mgr
Kuśmierska Barbara – mgr
Kuzak Damian – śr.
Ledwoń Paweł – mgr
Lenarcik Arkadiusz – mgr
Leszczuk Piotr – MBA, mgr
Lis-Markiewicz Przemysław – mgr
Łabuda Dorota – mgr
Machnik Agata – mgr
Maroń Jarosław – mgr
Mauthe Ryszard – mgr inż.
Michalak Jakub – mgr
Mika-Bodek Monika – mgr
Młynarczyk Andrzej – mgr
Mojzesowicz Szymon – mgr inż.
Niewiadomska Anna – mgr
Olejarz Jarosław – mgr
Pawełek Joanna – mgr
Pilarski Marcin – mgr
Podgórski Jerzy – inż.
Powaga Dariusz – mgr
Puk Krzysztof –
Puka Dorota – mgr inż.
Ramian Tomasz – dr
Rożniewski Maciej – mgr
Rusin Katarzyna – mgr
Rydzak Rafał – dr
Samira-Gajny Aleksandra – mgr
Sęk Dawid – mgr
Sikora Artur – mgr
Sołtysik Dorota – mgr
Stach Adam – dr
Stamirski Maciej – mgr
Staroń Dominik – mgr
Starzyk Joanna – mgr
Stefański Henryk – mgr
Stochel Danuta – mgr inż.
Strąk Dagmara – mgr
Swaczyna Tomasz – mgr
Szafruga Krystyna – mgr
Szajnowski Zdzisław – mgr
Szarras Robert – mgr inż.
Szczepanik Lucyna – dr n. matem.
Sztyler Jacek – mgr
Szykulski Grzegorz – mgr inż.
Tkaczewska Barbara – mgr
Tkaczewski Zbigniew – mgr
Trybuś Magdalena – mgr
Tyszkiewicz Aleksandra – dr
Wala Aleksander – dr inż.
Wawrzyk Magdalena – mgr
Wcisło Marian – dr
Wiecheć Ewa – mgr
Woźnica Ewa – mgr
Wódka-Smolińska Renata – mgr
Wójcik Jadwiga
Wójcik Magdalena – mgr
Wróbel Jerzy – dr
Wszelaki Aneta – dr
Zawalski Zbigniew – mgr
Zięba Izabela – mgr inż.
Żurakowski Wojciech – mgr