Usługi

ZUS i Prawo Pracy

Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów w prowadzeniu spraw kadrowo płacowych, ZUS i BHP przyczynia się do wydawania bardzo obszernych i czytelnych wyjaśnień i analiz na rzecz Wydziałów Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Współpracujemy z biegłymi z wieloletnim doświadczeniem. Analizujemy wypadki w pracy, przekroczenia norm pracowniczych, prawidłowość naliczania ZUS, list płac oraz bierzemy udział w wyjaśnieniach w sporach pracowniczych.

W zakres usług wchodzą:

  1. Analiza dokumentacji kadrowej
  2. Analiza czasu pracy i dokumentacji pracowniczej
  3. Ocena prawidłowości rozliczeń z ZUS
  4. Opinie nt. sporów z ZUS i PIP
  5. Obsługa wypadków w pracy i ocena dokumentacji wypadków w pracy
  6. Tematyka ryzyka zawodowego i norm środowiska pracy (oświetlenie, zapylenie itp)

Aktualności Instytutu

  • 3 grudnia 2015
  • 24 września 2015
  • 8 sierpnia 2015

Dane kontaktowe

Instytut Ekspertyz Ekonomicznych Sp. z o.o.

ul. Korfantego 51/53, Katowice 40-160 biuro@iee.katowice.pl

Co nas wyróżnia?

Zespół Ekspertów

Współpraca z zespołem ekspertów ma swoje zalety w postaci stałej dostępności, wysokiej jakości usług z uwagi na specjalizację oraz gwarancję wysokiej kultury organizacyjnej we współpracy z Sądami, Prokuratorami i Policją.

Wycena przed zleceniem

Stawkę za opinię oraz szacowaną ilość godzin określany bezpłatnie przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy jej dotrzymanie. W przypadku dużej ilości wydruków przed zleceniem ustalamy jak będą rozliczane te koszty nie zaskakując naszych zleceniodawców opłatami dodatkowymi.

Kadra naukowa

Nasz instytut współpracuje z kadrą naukową na śląsku oraz biegłymi z wieloletnim doświadczeniem. Nie nastawiamy się na opinie szybkie i tanie oraz nie współpracujemy z biegłymi, którzy kiedykolwiek zawiedli nasze zaufanie. Po każdym zleceniu prosimy naszych zleceniodawców o opinię o współpracy z danym biegłym.

Zapisz się do newslettera

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz być na bieżąco ze zmianami w oferowanych przez nas szkoleniach i usługach.


Fatal error: Class 'WYSIJA_NL_Widget' not found in /home/users/warido/public_html/iee.katowice.pl/wp-content/themes/wp-warido/sidebar.php on line 90