Usługi

Usługi

Instytut jako Instytucja Specjalistyczna wydaje opinie w zakresie przestępstw i wykroczeń przeciwko prawu gospodarczemu, rachunkowości, podatkom a także prawu pracy. Na zlecenie instytucji wymiaru sprawiedliwości wykonujemy kompleksowe opracowania i odpowiadamy na pytania jako biegły sądowy. Wykonujemy także opinie prywatne do rozliczeń pomiędzy wspólnikami lub w sporach pracowniczych.

Wszelkie opinie wydawane są przez osoby z olbrzymim doświadczeniem i zawsze potwierdzane i aprobowane przez osobę posiadającą wpis na listę biegłych sądowych.

Czesto z uwagi na bardzo obszerną dokumentację procesową do badania dokumentacji i operacji finasowych wymagany jest zespół ludzi a nie pojedyńczy biegły. Dysponujemy możliwością skorzystania ze specjalistycznego oprogramowania do księgowości śledczej w przypadku dostarczenia danych do badań w formie elektronicznej np. bazy danych SQL, tabele MS Excel itp., których przeszukanie metodami tradycyjnymi byłoby bardzo pracochłonne a w przypadku jednoosobowych biegłych praktycznie niemożliwe.

Aktualności Instytutu

  • 3 grudnia 2015
  • 24 września 2015
  • 8 sierpnia 2015

Dane kontaktowe

Instytut Ekspertyz Ekonomicznych Sp. z o.o.

Plac Grunwaldzki 8-10, Katowice 40-127

biuro@iee.katowice.pl

Co nas wyróżnia?

Zespół Ekspertów

Współpraca z zespołem ekspertów ma swoje zalety w postaci stałej dostępności, wysokiej jakości usług z uwagi na specjalizację oraz gwarancję wysokiej kultury organizacyjnej we współpracy z Sądami, Prokuratorami i Policją.

Wycena przed zleceniem

Stawkę za opinię oraz szacowaną ilość godzin określany bezpłatnie przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy jej dotrzymanie. W przypadku dużej ilości wydruków przed zleceniem ustalamy jak będą rozliczane te koszty nie zaskakując naszych zleceniodawców opłatami dodatkowymi.

Kadra naukowa

Nasz instytut współpracuje z kadrą naukową na śląsku oraz biegłymi z wieloletnim doświadczeniem. Nie nastawiamy się na opinie szybkie i tanie oraz nie współpracujemy z biegłymi, którzy kiedykolwiek zawiedli nasze zaufanie. Po każdym zleceniu prosimy naszych zleceniodawców o opinię o współpracy z danym biegłym.

Zapisz się do newslettera

Podaj nam swój adres e-mail jeżeli chcesz być na bieżąco ze zmianami w oferowanych przez nas szkoleniach i usługach.


Fatal error: Class 'WYSIJA_NL_Widget' not found in /home/users/warido/public_html/iee.katowice.pl/wp-content/themes/wp-warido/sidebar.php on line 90